2006/01/12

o kur a ! [czyli o tym, jak poznać czy jest się za grzecznym ;)]

6 comments:

 1. sie czepiasz
  nie rozumiem, no nie rozumiem jak tak można...

  ;)

  ReplyDelete
 2. wiesz Słoneczko :) ...bo ja jak to najpierw zobaczyłam, to pomyślałam: "o jakie fajne. o kurka! :)". dopiero potem zrozumiałam. jestem za grzeczna czasem.

  ReplyDelete
 3. więcej takich ludzi, a świat byłby piekniejszy

  ReplyDelete
 4. :)

  (a kolega stwierdził zapytany o reklamę, że: "widzialem je, zenujace sa (lgodne okreslenie)(...) pomysl wg mnie najgorszy z mozliwych (...)granie na najprostszych skojarzeniach, prywmitywnych". Skojarzenia owszem, proste, ale jakie skuteczne, no i 'prawdę mówiące' ;)

  ReplyDelete
 5. Dobrze ze tv w akademiku nie masz :) co do reklam RTV i AGD to juz kilka dziwnych było bazujących na tzw "prymitywnych" w tv ostatnio było coś "z ptakiem" (z podtekstem z tego co pamiętam).

  Tak się zastanawiam czy to ktoś założył że ta reklama ma być targetowana do ludzi co lubią sobie takich słów używać? - czy poprostu ktos nie miał inwencji, robił na szybko i poszedł w najprostszą drogę ;)

  A tak swoją drogą na tym plakacie było logo TAJMAX (bo nie całego jest zdjecie? - czyżby nie chceili kojarzyć loga z taka reklamą?

  BTW: a gdzie ten aniołek coś robiła?

  ReplyDelete
 6. pierwsze primo -> zapewne taki był target a nie inny, łatwy w sumie - no nie? proste skojarzenie, prości odbiorcy... tak bardzo upraszczając sprawę oczywiście.

  drugie primo ;) -> że w akademiku nie mam tiwi nie znaczy, że nie widzę. ale fakt, nie do końca na bieżąco jestem, a chciałabym. pewnie dużo tracę, nawet jeśli treści niekoniecznie bardzo głębokie.

  no i trzecie primo ultimo ;) -> ten aniołek spod filharmonii wyszedł nazbyt podobnie, aby go tu wrzucać. wysłać mogę za to na mejla.

  ReplyDelete